Slovo pro novomanžele

Tento text jsem nepsal já, jen jsem jej mírně inspiroval. Šlo to mailem svatebčanům před svatbou, aby se na to připravili. A protože to je výborná inspirace, a dopadlo to taky nad očekávání dobře, tak to sdílím pro ty, kdo by chtěli zapojit hosty do svatebních událostí.

Někdy se stává, že se na svatbách lidé stydí a zábava tak trochu drhne. Nebo naopak pro bujarou zábavu není slyšet zajímavý rozhovor u vedlejšího stolu. A to zrovna povídají nějakou pikantní historku o ženichovi. A pak tu ještě máme tu podivnou dobu. Obvyklé objímání, skotačení na parketu a bujaré křičení není možné nebo alespoň doporučované.

Aby nebyla nuda a o historky jste nepřišli a mohli jste všichni dobře slyšet, vymysleli jsme si komunikační zábavu, na kterou jen tak nezapomeneme. Rádi bychom každého z Vás požádali o vyprávění. Které si pro nás připravíte. Můžete vyprávět kdo jste, co vás těší. Příběhy z našeho dětství nebo o zážitků ze společných chvilek. Vyprávění, o které se se všemi podělíte. A v závěru vyprávění nám můžete popřát. Ale co je hlavní —

Ze svého připraveného vyprávění vyberte jedno slovo. Slovo, které je symbolem vyprávění, nebo jeho součástí.

Vybrané slovo nám pak vypíšete do připraveného archu. My tak budeme mít od Vás všech vypsaná slova hezky pohromadě. A ta slova nám pak v budoucnu připomenou, co jste nám v náš svatební den vyprávěli. Nebojte se, s vyprávěním začneme my. Moc se na všechna vyprávění a příběhy těšíme a děkujeme!

About the Author