Vpád cizí mocnosti!

Ono se toho napovídá. Je spousta těch různých konspiračních teorií o spiknutí a vůbec. Prý ta či ona mocnost má nekalé úmysly, ten či onen magnát či politik má skryté úmysly. A je fakt, že náš svět se mění. Otáčí se vláda za vládou v divokých turbulencích, stačí jen poodstoupit v čase od krátkodobého zahledění se do své doby a vidíme to.

V naší zemi je naštěstí klid, byť sem tam se hladina pozornosti zčeří nějakými těmi volbami a událostmi, které se nám nelíbí. Ani bych o tom nic nepsal, ani by mne nic nenapadlo, kdyby… Kdybych cestou z kalifornského San Francisca neměl přímou zkušenost svědectví přípravy vpádu cizí mocnosti na naše území! Po usazení na své místo a připoutání se bezpečnostním pásem jsem mimoděk pohlédl vpravo – a viděl toto:

Není to možná zřejmé. Prostě obyčejný prostor kabiny letadla airbusu A380, kde se nás sešlo přes 800 cestujících v letu přes oceán. Jenomže má mysl, vytříbená tím bezpočtem konspiračních teorií, které už kdy zaslechla, okamžitě vyhodnotila nebezpečí. Je to INVAZE!  No však se podívejte zblízka:

Ano, byl jsem svědkem transportu cizí mocnosti k nám, do naší země, která tradičně v tomto čase oslavuje Slunovrata a Ježíška. Takže vězte, přátelé, zase už je Santa mezi námi, a bezpochyby tady chce vládnout. Nedejme se a braňme naše kulturní hodnoty!

Nicméně připomeňme si, že Slunovrat je přece jen o hodně starší než Ježíšek.  🙂

About the Author